Широкоформатний друк

Головна / Широкоформатний друк

Широкоформатний друк: його види та переваги

Започатковуючи власну справу, кожний бізнесмен у Львові або будь-якому іншому населеному пункті нашої країни мріє про те, щоб вона якомога швидше почала приносити прибуток. Однак щоб цього досягти, недостатньо лише наполегливої праці всієї команди. Не менш важливо, зробити компанію впізнаваною. З цією метою варто використовувати всілякі варіанти реклами. Особливо поширеним видом рекламування сьогодні є поліграфія. Вона, при доступній ціні, здатна принести одночасно швидкий та якісний результат.

Величезні банери, різнокольорові написи на транспорті, яскраві постери та афіші – все це та багато іншого і називається рекламною поліграфією, а точніше широкоформатним друком, який у сучасному світі набув величезної популярності. І це не дивно. Адже ще зовсім недавно друкована рекламна продукція не лише у Львові, але й в інших регіонах України була схильна до вигорання, змивалася під впливом крапель дощу, а виникнення технології широкоформатного друку сприяло усуненню усіх цих недоліків. Саме тому сфера його застосування з кожним днем тільки росте. Його використовують для оформлення:

 • вивісок;
 • транспортних засобів;
 • вітрин магазинів;
 • перетяжок над дорогою;
 • щитів тощо.

Шукаєте, де замовити у Львові, Києві, Тернополі чи в інших містах України одночасно недорогу та якісну поліграфію, надруковану на широкоформатному принтері? Рекламно-виробнича компанія «Рекламна хвиля» – до ваших послуг. Бувши підприємством з десятирічним досвідом роботи, ми пропонуємо нашим споживачам поліграфічні послуги високої якості. А все завдяки тому, що наша команда висококваліфікованих спеціалістів під час виготовлення зовнішньої реклами використовує лише першокласні сертифіковані матеріали, які закуповуємо у перевірених часом європейських виробників.

Широкоформатний друк: його види

Перш ніж замовити широкоформатний друк в компанії «Рекламна хвиля», який ми виконуємо на лазерних та фрезерних станках, важливо детально розібратися, які його типи існують та за якими критеріями його класифікують. Завдяки цьому кожному власнику бізнесу у Львові та будь-якому іншому регіоні нашої країни вдасться правильно підібрати той рекламний продукт, який буде повністю відповідати його потребам. Отже, за місцем розміщення існують наступні типи широкоформатного друку:

 • інтер’єрний: до цієї категорії продукції відноситься будь-яка поліграфія, надрукована на спеціальному принтері або плотері, яка розміщується безпосередньо всередині того чи іншого приміщення. Подібним способом створюються фотошпалери, плакати, постери і навіть натяжні стелі. Головною особливістю інтер’єрного широкоформатного друку є те, що виробнику не потрібно орієнтуватися на водостійкість готового виробу;
 • зовнішня реклама: розміщується подібна поліграфія винятково на вулиці. Саме тому вона має характеризуватися високою водо- та зносостійкістю. До категорії зовнішнього друку відносяться банери, рекламні щити, білборди тощо.

Залежно від матеріалу, який використовується, розрізняють широкоформатний друк на:

 • банерній тканині. До її складу входить поліестерова сітка, захищена шаром ПВХ, завдяки чому рекламний виріб, виготовлений з неї, здатний прослужити не один рік з моменту його створення. В процесі широкоформатного друку можуть використовуватися такі види банерної тканини: фронтліт – погано пропускає світло, тому потребує постійного підсвічування; бекліт – призначений для створення повнокольорових зображень з внутрішньою підсвіткою; блекаут – використовується для двостороннього друку;
 • банерній сітці. Її основу складає вініл;
 • папері. Цей варіант широкоформатного друку коштує найдешевше, а тому він – найпопулярніший;
 • вінілових плівках-самоклейках. Даний носій може використовуватися як у матовому, так і в глянцевому виконанні;
 • полотні або шпалерах. З такою поліграфією втілити будь-які ваші мрії в процесі оформлення різного інтер’єру буде нескладно.

Широкоформатний друк – сьогодні одна з найпоширеніших технологій виготовлення рекламної поліграфії практично будь-якого розміру. Простота у використанні, висока якість та доступна ціна – ось, що робить її такою популярною в наш час.

Широкоформатний друк: основні переваги

Недарма широкоформатний друк в часи досить розвинених комп’ютерних технологій користується величезним попитом у підприємців Львова та інших міст України. Такий спосіб реклами є досить ефективним та вигідним кожному бізнесмену. Втім, це лише верхівка айсберга. Взагалі-то цей вид поліграфічних послуг має безліч інших переваг. Серед них наступні:

 • відмінна якість готової продукції. Простіше кажучи, в порівнянні з іншими способами друку, зображення, надруковані на широкоформатному принтері, є чіткішими та якіснішими;
 • можливість використання різноманітних матеріалів для друку. Як вже зазначалося, широкоформатний друк можна виконувати на спеціальному папері, вінілі, полотні, тканині та ще багато на чому;
 • друк рекламної поліграфії будь-якого розміру. Використовуючи широкоформатний принтер чи плотер, можна надрукувати як величезні банери, так і більш дрібні вивіски, стенди, постери тощо;
 • довговічність друкованої продукції. Працівники рекламно-виробничої компанії «Рекламна хвиля» в процесі широкоформатного друку використовують тільки високоякісні матеріали та фарби, які можуть похизуватися високим ступенем зносостійкості. Завдяки цьому нам вдається не лише домогтися ідеальної передачі кольорів та відтінків, але й зберегти привабливий зовнішній вигляд виробів надовго.

Замовляючи поліграфічні послуги у нас, ви можете розраховувати на вчасно виконане замовлення. Крім того, у разі необхідності, наші спеціалісти не лише проконсультують споживача з будь-яких питань, пов’язаних з зовнішнім та інтер’єрним широкоформатним друком, але й за його вимогою розкажуть про особливості техніки, про матеріали, що використовуються в роботі, та їхні основні переваги.