ПРО НАС

На ринку реклами наша компанія впевнено функціонує вже 10 років. Серед нашого обладнання: лазерний та фрезерний станок. Ми зосереджені на власному виробництві зовнішної реклами, поліграфічних та дизайнерських послуг, широкоформатного друку, брендування сувенірної продукції та корпоративного одягу. Ми співпрацюємо з представниками європейських компаній, відповідно якісна текстильна та сувенірна продукція. Надаємо послуги друку та вишивці корпоративних логотипів та пошиттю корпоративного одягу.

На основі виробництва відкритий офіс, де зібрані працівникі, які професійно проконсультують та правильно підберуть рекламний продукт для потреб Вашого бізнесу. На виробництві  працює професійно-кваліфікована бригада по виготовленні зовнішньої реклами.

Наша компанія являється рекламно-виробничою компанією, тому, наші ціни помірні, а якість висока, адже при виготовлені рекламного продукту ми використовуємо тільки європейські сертифіковані матеріали на які виробник надає гарантії, а значить, і ми зможемо гарантію надати замовнику.

Ми працюємо з виробниками тільки перевіреними часом та якісною роботою.

Наш досвід = вчасно виконане замовлення, якість та гарантія

Адреса:

м. Львів, вул. В. Великого, 2В

Ми відкриті:

Пн-Пт: з 9:00 до 18:00.
Обід: 13:00-14:00

Контакти:

+38 096 416 92 10